مستر کلاس استاد میلاد کیایی

 مستر کلاس با استاد معروف موسیقی، میلاد کیایی

 تاریخ: ١١ اسفند ماه ١۴٠٢

 زمان: ساعت ١٤:٠٠ الی ١٧:٠٠

 مکان: آموزشگاه موسیقی تحریر، شهرک ولیعصر، تهران، ایران

آموزشگاه موسیقی تحریر با همکاری موسسه فرهنگی هنری آوای سکوت رود، با افتخار مستر کلاسی را با استاد برجسته موسیقی، میلاد کیایی برگزار می‌کند. این مستر کلاس فرصتی استثنایی برای تمرینات عمیق و بهره‌مندی از تجربه‌ی یکی از برترین هنرمندان موسیقی کشور است.
ادامه خبر

ثبت نام ویژه سازهای کوبه ای

آغاز همکاری با شرکت معتبر لوتوس که در زمینه آموزش حرفه ای و فروش کلیه سازهای کوبه ای فعالیت دارند;

مجموعه ی تحریر این افتخار را دارد که از تابستان ۹۸ با اساتید معتبر کشورمان شاهد رشد و پیشرفت شاگردان کوبه ای مان باشد.

جهت ثبت نام با ۲ ۳۰ ۳۰ ۲ ۶۶ تماس بگیریدwinkrelaxed

ادامه خبر

شروع ثبت نام گروه نوازی ارکستر پاپ و سنتی- بعد از کرونا

بعد از گذراندن دوره های ابتدایی نوازندگی  ساز ،  هنرجو در دوره ی متوسطه به تسلط کافی در خصوص اجرای کامل و بی نقص قطعات خود میرسد. در این دوره با  و  راهنمایی استاد سرپرست هنرجو به نواختن قطعات تنظیم شده و اصول و قواعد اولیه نوازندگی در گروه میپردازد تا بتواند در کنسرت های گروهی آموزشگاه شرکت کرده و با اعتماد به نفس کامل ساز بزند
. سرفصل های نوازندگی گروهی در ادامه مطلب   
ادامه خبر

موسیقی کودک

ضمن شروع فصل سرد و دلپذیر زمستان و با فارغ التحصیلی اولین دوره از هنرجویان موسیقی کودک و راه یافتن آنها به کلاس ساز های مختلف با توجه به جلسه توجیه  معارفه انواع سازهای ایرانی و جهانی به آنها ،تحریر در صدد آن بر آمده که دامنه کلاسهای موسیقی کودک را گسترش دهد. در این راستا برگزاری کلاسهای رایگان موسیقی برای والدین . کلاسهای موسیقی و مادر ، موسیقی درمانی برای کودکان خاص و از این قبیل کلاسهای پیشرفته مستلزم همکاری با اساتید برجسته ارف بود .

ادامه خبر

برگزاری کلاسهای شناخت موسیقی

با هدف حفظ و اشائه موسیقی ، بنا برتجربه متوجه شدیم مطالبی از قبیل تئوری موسیقی ، درک دریافت موسیقی،سازشناسی جهانی و ایرانی، اطلاعات عمومی موسیقی، تحلیل ردیف‌های موسیقی اصیل ایرانی ، تاریخ موسیقی ایران و جهان، هارمونی و کنترپوان و سایر دروسی که به شناخت بیشتر هنرجو و در نتیجه رشد و تعالی موسیقایی وی در این امر سبب میگردند‌، اغلب از حوصله و زمان کلاس های نوازندگی این عزیزان خارج است. 
بنا بر این در صدد این برامدیم که با تهیه و تدوین برنامه ای سازماندهی شده و مشخص با استفاده از اساتید برجسته و بنام موسیقی کشورمان به تدریس این مطالب بصورت مستر کلاسها (کلاسهای گروهی)بپردازیم.
اهداف عمده در این کلاسها پویایی و کارگاه گروهی است که در طی ساعات آموزشی اثر گذاری مناسب و طولانی مدت برای هنرجو فراهم شود. امید میرود در این مسترکلاسها هنرجویان عزیز به سوالهای موسیقایی بی پاسخشان به جواب برسند.
ادامه خبر

فراخوان کنسرت های ارزشیابی فصلی

آموزشگاه موسیقی تحریر بمنظور ارتقا سطح کیفی، ارزشیابی مستمر و ایجاد رقابت و همکاری بین هنرجویان و تعامل هر چه بیشتر آنها با استادانشان ،بصورت فصلانه اجراهای رقابتی در تمام سازها بصورت کنسرت برگزار و ارزشیابی خواهد کرد.

ادامه خبر

نکاتی درباره نوازندگی


1-قبل از تمرین دستهای خود را بشویید.

2-نفس عمیق بکشید و ساز را با آرامش کوک کنید و با عشق شروع به نواختن کنید

3-به یاد داشته باشید هیچ تضمینی برای نوازنده شدن نیست و ممکن است آنقدر که وقت می گذارید پیشرفت نداشته باشید.خوب طبیعی است اگر اینطور بود همه نوازنده بودند.

 برای ادامه مطلب این دکمه را لمس کنید.
ادامه خبر